Memì - Natural Baby Care Baby Oil, 150 мл

Универсално бебешко олио за грижа за най-малките

€ 15,29 € 16,99 -10%

(€ 101,93 / л, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 150 мл

Още 9 броя на склад

Доставка до понеделник, 12. октомври, ако поръчате до понеделник до 23:59 часа.

България: Безплатна стандартна доставка от € 69,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • За чувствителна бебешка кожа
  • Подходящо и при млечни корички
  • Подхранва и защитава
  • За масаж и грижа

Често се купува заедно с Memì - Natural Baby Care Soft Skin, 200 мл

Memì - Natural Baby Care Baby Oil, 150 мл € 15,29 (€ 101,93 / л)
Memì - Natural Baby Care Soft Skin, 200 мл € 17,09 (€ 85,45 / л)
Обща цена: € 32,38
Описание

Универсалното Baby Oil се грижи и защитава чувствителната кожа на бебета и деца още от раждането. Висококачествената комбинация от подбрани растителни масла запазва естествената мекота и придава кадифена нежност. Леката, копринена текстура се плъзга нежно по кожата и попива бързо, без да оставя лепкав филм. Независимо дали за релаксиращи масажи, нежна грижа за лющещ се скалп или целенасочена грижа за сухи участъци – бебешкото масло е практичен универсален помощник в ежедневната грижа.



Всички акценти на продукта с един поглед:




  • за чувствителната кожа на бебета & деца

  • може да се използва от раждането

  • подхранва, защитава & омекотява

  • лека, копринена маслена текстура без мазно усещане

  • универсална употреба – за масажи, грижа за тялото & скалпа





Начин на употреба:




  • Масаж: Поставете малко количество върху ръцете и нежно масажирайте в кожата на бебето.

  • Млечни корички: Нанесете върху влажен или сух скалп, оставете да действа няколко минути и нежно отстранете при измиване.

  • Сухи участъци: Нанесете върху засегнатите зони и масажирайте, докато маслото попие напълно.


Арт.-№: ETE-MEM05
Съдържание: 150 мл
EAN: 8056269414043
Марка: Memì - Natural Baby Care
Консистенция / форма на дозировка: Масло
Видове продукти: Масла за кожата , Бебешка & Детска козметика
Тип кожа: Чувствителна кожа
PAO: 6 месеца
Инструкции за съхранение: Съхранявайте на хладно, сухо и защитено от светлина място
Вид на опаковката: Шишенце с помпа
За кого - бебе и дете: Бебе, Дете
Съставки (INCI)

Oryza Sativa (Rice) Bran Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Tocopherylacetat, Parfum, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Tocopherol (Vitamin E), Calendula Officinalis Flower Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Bisabolol

Законова гаранция & данни за производителя
Производител: Memì Natural Baby Care, Via N. Giacumbi, 23, 81055, Santa Maria C.V. (CE), Италия, info@meminaturalbabycare.it
Законова гаранция: Най-малко две години законова гаранция за съответствие с договора за стоки, продавани в Европейския съюз.

Допълнителна информация: https://europa.eu/youreurope/гаранции

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за Memì - Natural Baby Care Baby Oil

Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder