Pukka Organic Citrus Mate Green Tea, 20 пакетчета чай (36 г)

Плодово и пикантно лакомство със зелен чай

Ново в магазина!

€ 3,99

(€ 110,83 / кг, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 20 пакетчета чай

На склад

Доставка до вторник, 06. октомври, ако поръчате до вторник до 23:59 часа.

България: Безплатна стандартна доставка от € 69,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • Ароматен билков чай
  • Живи цитрусови нотки
  • Съдържа кофеин

Често се купува заедно с Pukka Билков чай от три вида джинджифил, 20 Броя (36 г)

Pukka Organic Citrus Mate Green Tea, 20 пакетчета чай (36 г) € 3,99 (€ 110,83 / кг)
Pukka Билков чай от три вида джинджифил, 20 Броя (36 г) € 4,99 (€ 138,61 / кг)
Обща цена: € 8,98
Описание

Био чаят Zitrus Mate Green от Pukka е ароматен билков чай, който съчетава вкуса на зелен чай с характерния тръпчив профил на листата мате.

Характеристики:

  • Ароматен билков чай
  • Фин био зелен чай, комбиниран с тръпчив аромат на мате
  • Свежи цитрусови нотки
  • Естествено съдържа кофеин

Открийте фино балансирания свят от вкусове на био чая Zitrus Mate Green от Pukka. Тази изискана смес съчетава висококачествен зелен чай с характерния тръпчив профил на листата мате. Свежите цитрусови нотки придават плодови нюанси и хармонично допълват наситения вкус на чаените листа. Всички съставки заедно създават плътно и хармонично вкусово изживяване. Вкусна топла напитка, която впечатлява със своя необикновен вкус.


Арт.-№: EKA-5063270129289
Съдържание: 36 г
EAN: 5063270129289
Марка: Pukka
Highlights: Новости
Консистенция / форма на дозировка: Чай в пакетче
Видове продукти: Чай & Аксесоари
Характеристики: С кофеин, Веган
Сертификати: Soil Association
Инструкции за съхранение: Съхранявайте на хладно и сухо място
Съдържание (чай): Чай на пакетчета
Време за запарване: 5 минути, 6 минути, 7 минути, 8 минути, 9 минути, 10 минути, 11 минути, 12 минути
Съдържание

28 % Сенча зелен чай[1], лимонена трева[1], корен от женско биле (Glycorhiza glabra)[1], 8 % семена от гуарана[1], Корен от джинджифил[1], 5 % листа от мате[1], 5 % портокалови кори[1], Krauseminzeblätter[1], Rooibos[1], 4 % портокалово масло[1], 3,5 % натурален аромат на лимон[1], 1,5 % масло от мандарина [1]

  1. от контролирано биологично земеделие
Изхвърляне на опаковките и пакетчетата от чай
Правна информация
Отговорна компания за храни: Lipton Teas and Infusions Germany GmbH, Axel-Springer-Platz 3, c/o WeWork, 20355, Hamburg, Германия, kontakt@pukkaherbs.de

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за Pukka Organic Citrus Mate Green Tea

Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder