PURE SKIN FOOD Organic Dental Oil, 30 мл

За по-добра хигиена на устната кухина

€ 5,69 € 5,99 -5%

(€ 189,67 / л, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 30 мл

На склад

Доставка до четвъртък, 08. октомври, ако поръчате до четвъртък до 23:59 часа.

България: Безплатна стандартна доставка от € 69,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • За здрави зъби и венци
  • Бори се с бактериите и кариесите
  • Стимулира лечението
  • Оставя свежо и приятно чувство
  • Унисекс Унисекс
  • Веган Веган

Често се купува заедно с Lavera Complete Care Паста за зъби без флуорид, 75 мл

PURE SKIN FOOD Organic Dental Oil, 30 мл € 5,69 (€ 189,67 / л)
Lavera Complete Care Паста за зъби без флуорид, 75 мл € 3,29 (€ 43,87 / л)
Обща цена: € 8,98
Описание

Био дентално масло за перфектна устна хигиена!

Все още не сте запознати с жабуренето с масло? Тогава го изпробвайте задължително! За целта трябва просто да сложите една супена лъжица от денталното масло в устата, да го задържите там и да жабурите устата в продължение на няколко минути, и накрая да го прекарате през междузъбните пространства. След това изплюйте, изплакнете и измийте зъбите, както обикновено. Новото, свежо усещане в устата ще ви изненада, а зъбите ще се усещат чисти и много по-гладки. Според много хора, редовната употреба на маслото избелва зъбите и премахва оцветяванията.

За разлика от четката за зъби, маслото попада в междузъбните пространства и се бори с бактериите особено ефективно. Редовното жабурене с масло помага също при гингивит, кървене на венците или лош дъх. Направете жабуренето с масло част от вашия ежедневен ритуал за устна хигиена - зъбите и венците ви ще са благодарни!

Арт.-№: XPS-1300130
Съдържание: 30 мл
Марка: PURE SKIN FOOD
Консистенция / форма на дозировка: Масло
Видове продукти: Грижа за зъбите и устата
Характеристики: Без флуориди, Унисекс, Веган
Инструкции за съхранение: Съхранявайте на хладно, сухо и защитено от светлина място
Вид на опаковката: Шишенце, стъкло
Съставки (INCI)

Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil[2], Olea Europaea (Olive) Fruit Oil[2], Nigella Sativa Seed Oil[2], Calendula Officinalis Flower Extract[2], Limonene[1], Citrus Lemon Peel Oil[2], Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil[2], Mentha Piperita Oil[2], Rosmarinus Officinalis Leaf Extract[2], Citrus Sinensis Peel Oil Expressed[2], Menthol[1], Pinene[1], Eugenia Caryophyllus (Clove) Flower Oil[2], Citral[1], Eugenol[1], Beta-Caryophyllene[1], Cinnamomum Zeylanicum (Cinnamon) Bark Oil[2], Terpineol[1], Linalool[1], Cinnamal[1], Alpha-Terpinene[1], Terpinolene[1], Geraniol[1], Geranyl Acetate[1], Carvone[1]

  1. натурални съставки на етерични масла
  2. от контролирано биологично земеделие
Законова гаранция & данни за производителя
Производител: niceshops GmbH, Saaz 99, 8341, Paldau, Австрия, www.pureskinfood.at
Законова гаранция: Най-малко две години законова гаранция за съответствие с договора за стоки, продавани в Европейския съюз.

Допълнителна информация: https://europa.eu/youreurope/гаранции

Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за PURE SKIN FOOD Organic Dental Oil

33 клиентски рецензии на други езици

4,0 от 5 звезди
5 звезди
31 (46%)
4 звезди
14 (21%)
3 звезди
15 (22%)
2 звезди
1 (1%)
1 звезда
5 (7%)

66 оценки

Все още няма рецензии на български, но 33 рецензии на други езици.