Radico Шампоан за защита на цвета, 600 мл

Нежно почиства с луксозна пяна

€ 37,99 € 39,99 -5%

(€ 63,32 / л, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 600 мл

На склад

Доставка до петък, 09. октомври, ако поръчате до неделя до 23:59 часа.

Отстъпка за количество

  • над 3 само € 35,99 / Брой-10%
  • над 6 само € 32,79 / Брой-18%

България: Безплатна стандартна доставка от € 69,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • За суха и третирана коса
  • Предпазва от загуба на цвят
  • Блясък и гладкост

Често се купува заедно с Antipodes Fig + Feijoa Repair & Nourish Conditioner, 340 мл

Radico Шампоан за защита на цвета, 600 мл € 37,99 (€ 63,32 / л)
Antipodes Fig + Feijoa Repair & Nourish Conditioner, 340 мл € 35,49 (€ 104,38 / л)
Обща цена: € 73,48
Описание

Продуктът Шампоан за защита на цвета перфектно почиства химически третирана, боядисана и суха коса. Формулата му с органични съставки, като например вересия и датски млечни протеини, разхубавява, хидратира и подхранва косата и ѝ предлага допълнителна защита срещу загуба на цвят и топлинен стрес.

Арт.-№: RAD-ra-s600
Съдържание: 600 мл
EAN: 5705873777107
Марка: Radico
Нюанси: alle Haarfarben
Консистенция / форма на дозировка: Течност
Видове продукти: шампоани
Тип коса: Боядисана коса, Увредена коса, Суха коса
Характеристики: Аюрведични
Сертификати: ECOCERT - Cosmos Organic
PAO: 3 месеца
Инструкции за съхранение: Съхранявайте на хладно, сухо и защитено от светлина място
Вид на опаковката: Шишенце
Съставки (INCI)

Aqua, Whey (Molke)[1], Aloe Barbadensis Leaf Juice[1], Sodium Coco­ Sulfate, Decyl Glucoside, Sodium Chloride, Lactic Acid, Coco Glucoside, Glyceryl Oleate, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Hydrolized Wheat Protein, Parfum, Hydrolyzed Corn Starch, Beta Vulgaris (Beet) Root Extract, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Equisetum Arvense Leaf Extract[1], Urtica Dioica (Nettle) Extract[1], Taraxacum Officinale Leaf Extract[1], Betula Alba Leaf Extract[1], Althea Officinalis Root Extract[1], Arctium Lappa (Burdock) Root Extract[1], Fucus Vesiculosus (Bladderwrack) Extract[1], Sambucus Nigra (Elderberry) Flower Extract[1], Calluna Vulgaris (Heather) Flower Extract[1], Alcohol[2], Glycerin, Citric Acid, P-Anisic Acid, Tocopherol (Vitamin E), Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Citronellol, Linalool

  1. от контролирано биологично земеделие
  2. произведено от био съставки
Законова гаранция & данни за производителя
Производител: Radico, 129 G 6 & 7, Noida Special Economic Zone, 201305, Noida,Uttar Pradesh, Индия, director@radico.com
Вносител като отговорно лице на ЕС: Amarantus Distribution GmbH, Lauenbrücker Str. 50, 27389, Fintel, Германия, info@amarantus-distribution.de
Законова гаранция: Най-малко две години законова гаранция за съответствие с договора за стоки, продавани в Европейския съюз.

Допълнителна информация: https://europa.eu/youreurope/гаранции

Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за Radico Шампоан за защита на цвета