Santé – naturally. Sensitive Дегримьор, 110 мл

Естествен и нежен почистващ гел за лице

€ 5,99

(€ 54,45 / л, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 110 мл

На склад

Доставка до петък, 09. октомври, ако поръчате до неделя до 23:59 часа.

България: Безплатна стандартна доставка от € 69,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • За чувствителна кожа
  • Особено нежно и ефективно
  • Премахва и водоустойчивия грим

Често се купува заедно с Lavera Complete Care Паста за зъби без флуорид, 75 мл

Santé – naturally. Sensitive Дегримьор, 110 мл € 5,99 (€ 54,45 / л)
Lavera Complete Care Паста за зъби без флуорид, 75 мл € 3,29 (€ 43,87 / л)
Обща цена: € 9,28
Описание

Този продукт нежно премахва водоустойчивия грим от лицето. Обогатен с органично бадемово масло, чувствителната кожа е подхранена и се овлажнява. Надеждно и ефективно.

Начин на употреба: Поставете малко количество от продукта върху памучен тампон (за многократна употреба) и внимателно разтрийте върху лицето, шията и деколтето, за да премахнете грима.

Арт.-№: LOGO-40287
Съдържание: 110 мл
EAN: 4025089085478
Марка: Santé – naturally.
Видове продукти: Премахване на грима
Тип кожа: Чувствителна кожа
Характеристики: Унисекс, Веган
Сертификати: NaTrue
Съставки (INCI)

Helianthus Annuus (Sunflower) Hybrid Oil[1], Glycerin Soja Oil[1], Ricinus Communis Seed Oil[1], Isoamyl Laurate, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil[1], Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil[1], Canola Oil[1], Punica Granatum (Pomegranate) Seed Extrakt[1], Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract[1], Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil[1], Tocopherol (Vitamin E), Rosmarinus Officinalis Leaf Extract[1], Parfum[2]

  1. от контролирано биологично земеделие
  2. от натурални етерични масла
Забележка от производителя
Законова гаранция & данни за производителя
Производител: LOGOCOS Naturkosmetik GmbH & Co. KG, Zur Kräuterwiese 6, 31020, Salzhemmendorf, Германия, post@logocos.de, www.logocos.de
Законова гаранция: Най-малко две години законова гаранция за съответствие с договора за стоки, продавани в Европейския съюз.

Допълнителна информация: https://europa.eu/youreurope/гаранции

Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за Santé – naturally. Sensitive Дегримьор

12 клиентски рецензии на други езици

4,0 от 5 звезди
5 звезди
11 (57%)
4 звезди
2 (10%)
3 звезди
2 (10%)
2 звезди
2 (10%)
1 звезда
2 (10%)

19 оценки

Все още няма рецензии на български, но 12 рецензии на други езици.