Savon du Midi Сапун с масло от ший - Special Edition, Fleur de Coton (100 г)

Нежен, подхранващ сапун с масло от шеа в красиво оформена кутия

€ 3,60 € 3,79 -5%

(€ 36,00 / кг, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Аромат: Fleur de Coton

Свежест на памук

На склад

Доставка до петък, 09. октомври, ако поръчате до неделя до 23:59 часа.

Отстъпка за количество

  • над 2 само € 3,41 / Брой-10%
  • над 3 само € 3,22 / Брой-15%
  • над 6 само € 3,10 / Брой-18%

България: Безплатна стандартна доставка от € 69,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • Подходящ за всички типове кожа
  • Произведен от висококачествени растителни масла
  • Осапунен по традиционен начин

Често се купува заедно с Savon du Midi Твърд шампоан Sensitiv, 85 г

Savon du Midi Сапун с масло от ший - Special Edition, Fleur de Coton (100 г) € 3,60 (€ 36,00 / кг)
Savon du Midi Твърд шампоан Sensitiv, 85 г € 6,99 (€ 82,24 / кг)
Обща цена: € 10,59
Описание

И до днес тези сапуни с карите се произвеждат в Южна Франция според традиционните методи. При това основната цел е да се съхрани и продължи провансалското изкуство на сапунопроизводството в най-добрата му форма. Като основа за сапуните се използват изключително биологични растителни масла, които след това се обогатяват с биологично масло от карите и – в зависимост от сорта – с внимателно подбрани ароматни композиции, етерични масла или пигменти. Така, с грижа и опит, се създават особено нежни и подхранващи сапуни.

Арт.-№: SDM-110598K
Съдържание: 100 г
EAN: 4260007647332
Марка: Savon du Midi
Консистенция / форма на дозировка: Плътен материал
Видове продукти: Сапуни
Тип кожа: За всички типове кожа
Характеристики: Унисекс, Веган
Аромати: Екзотично, Свежо, Лавандула, Powdery, Роза, Сладко, Лимонено / Цитрусовo
Сертификати: BDIH - Cosmos Organic
PAO: 12 Monate
Инструкции за грижа: Избягвайте контакт с очите и при необходимост изплакнете обилно с вода, Използвайте само външно., Съхранявайте продукта на безопасно място, недостъпно за деца
Инструкции за съхранение: Съхранявайте на хладно, сухо и защитено от светлина място, Съхранявайте на сухо
Вид на опаковката: Картонена кутия
Съставки (INCI)

Sodium Palmate[1], Sodium Palm Kernelate[1], Aqua, Parfum, Glycerin[1], Sodium Chloride, Citric Acid, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter[2], Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil[2], Rosmarinus Officinalis Leaf Extract[2], Terpineol[3], Linalool[3], Eugenol[3], Juniperus Virginiana (Cedarwood) Oil[3], Citronellol[3]

  1. произведено от био съставки
  2. от биологично земеделие
  3. от етерични масла/парфюм
Законова гаранция & данни за производителя
Производител: Treibholz Bio & Naturwaren GmbH, Glehner Heide 4, 41352, Korschenbroich, Германия, mail@treibholz.de
Законова гаранция: Най-малко две години законова гаранция за съответствие с договора за стоки, продавани в Европейския съюз.

Допълнителна информация: https://europa.eu/youreurope/гаранции

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за Savon du Midi Сапун с масло от ший - Special Edition

Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder