LÉA NATURE SO BiO étic Леко овлажняващ крем с магарешко мляко, 50 мл

Балансираща дневна грижа с хамамелис и пробиотици

€ 11,06 € 12,29 -10%

(€ 221,20 / л, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 50 мл

Още 7 броя на склад

Доставка до петък, 09. октомври, ако поръчате до неделя до 23:59 часа.

България: Безплатна стандартна доставка от € 69,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • За нормална и комбинирана кожа
  • Матиращи свойства
  • Приятна гел-кремообразна текстура

Често се купува заедно с La Saponaria Attivi Puri Хиалуронова киселина с различно молекулно тегло, 30 мл

LÉA NATURE SO BiO étic Леко овлажняващ крем с магарешко мляко, 50 мл € 11,06 (€ 221,20 / л)
La Saponaria Attivi Puri Хиалуронова киселина с различно молекулно тегло, 30 мл € 8,99 (€ 299,67 / л)
Обща цена: € 20,05
Описание

Балансиращият и лек дневен крем с магарешко мляко овлажнява кожата и ѝ придава нов блясък, без да я оставя мазна и лъскава. В комбинация с хамамелис и пробиотични фрагменти той осигурява оптимална грижа за нормална и смесена кожа.

Арт.-№: GLN-5009655
Съдържание: 50 мл
EAN: 3517360029277
Марка: LÉA NATURE SO BiO étic
Highlights: ⚡Мега оферти
Употреба: 24-часова грижа
Консистенция / форма на дозировка: Крем
Видове продукти: Кремове за лице
Тип кожа: Смесена кожа, Нормална кожа
Сертификати: ECOCERT - Cosmos Organic, Cosmébio - COSMOS ORGANIC
PAO: 6 месеца
Инструкции за съхранение: Съхранявайте на хладно, сухо и защитено от светлина място
Вид на опаковката: Картонена кутия, Бурканче
Съставки (INCI)

Aqua, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Leaf Water[1], Glycerin, Caprylic/Capric Triglyceride, Propandiol, Lacta Asinus[1], Lauryl Laurate, Pentylene Glycol, Lactobacillus Ferment Lysate, Lactobacillus Ferment, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice Powder[1], Zinc Pca, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Tocopherol (Vitamin E), Hydrogenated Rapeseed Oil, Xanthan Gum, Chondrus Crispus (Carrageenan) Extract, Sclerotium Gum, Cellulose Gum, Cellulose, Cetearyl Olivate, Sorbitan Olivate, Parfum, Levulinic Acid, Magnesium Sulphate, Sodium Levulinate, Phytic Acid, Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate, Sodium Hydroxyde, Calcium Citrate, Lactic Acid, Citric Acid, Linalool, Vanillin, Benzaldehyde

  1. от контролирано биологично земеделие
За линията Магарешко мляко
Законова гаранция & данни за производителя
Производител: Laboratoire Lea, 23 Avenue Paul Langevin, 17183, Perigny, Франция, contact@leanature.com
Законова гаранция: Най-малко две години законова гаранция за съответствие с договора за стоки, продавани в Европейския съюз.

Допълнителна информация: https://europa.eu/youreurope/гаранции

Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за LÉA NATURE SO BiO étic Леко овлажняващ крем с магарешко мляко