Sonnentor Чай "Успокойте нервите си" (27 г)

Много успокояващ

€ 4,69

(€ 173,70 / кг, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

В наличност от 09. октомври

Защо отнема повече време?

Защо отнема повече време? Този продукт в момента не е в наличност, но ще бъде доставен скоро. Можете да направите директна поръчка - продуктът ще ви бъде изпратен веднага след като пристигне на склад. Затворете бележката

Доставка до четвъртък, 15. октомври

България: Безплатна стандартна доставка от € 69,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • Балансирана смес от билков чай
  • Идеален за уютна вечер
  • Пикантен аромат

Често се купува заедно с Sonnentor Bio билков чай - Релакс, 18 двукамерни пакетчета (18 г)

Sonnentor Чай "Успокойте нервите си" (27 г) € 4,69 (€ 173,70 / кг)
Sonnentor Bio билков чай - Релакс, 18 двукамерни пакетчета (18 г) € 4,89 (€ 271,67 / кг)
Обща цена: € 9,58
Описание

Насладете се на вечерта си с чаша прекрасен чай. Спокойствие, осигурено от чай с лавандулови цветя и портокалова кора.

Пикантният аромат ви пренася на лятна поляна в Южна Франция. Приятната пикантност в комбинация с лавандула и мащерка характеризира силно ароматния вкус. Това се допълва от леко тръпчива флорална нотка, която може да се усети и във финала.

Арт.-№: XPI-ST-027039
Съдържание: 27 г
EAN: 9004145027039
Марка: Sonnentor
Консистенция / форма на дозировка: Чай в пакетче
Видове продукти: Чай & Аксесоари
Сертификати: Лого на ЕС за биопродукти
Съдържание (чай): Чай на пакетчета
Време за запарване: 5 минути, 6 минути, 7 минути, 8 минути, 9 минути, 10 минути
Organic Calm Your Nerves Tea

маточина[1], Mentha suaveolens[1], Лавандула[1], хмел[1], цветчета от метличина[1], портокалова кора[1]

  1. Био
Правна информация
Отговорна компания за храни: Sonnentor, Sprögnitz 10, 3910, Zwettl, Австрия, www.sonnentor.com/de-at

Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за Sonnentor Чай "Успокойте нервите си"

2 клиентски рецензии на други езици

4,8 от 5 звезди
5 звезди
8 (80%)
4 звезди
2 (20%)
3 звезди
0 (0%)
2 звезди
0 (0%)
1 звезда
0 (0%)

10 оценки

Все още няма рецензии на български, но 2 рецензии на други езици.