TAOASIS Сапун за ръце с лавандула, 250 мл

Ароматно почистване за хигиена на ръцете

€ 8,09 € 8,99 -10%

(€ 32,36 / л, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 250 мл

На склад

Доставка до петък, 09. октомври, ако поръчате до неделя до 23:59 часа.

Отстъпка за количество

  • над 6 само € 7,37 / Брой-18%

България: Безплатна стандартна доставка от € 69,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • За всички типове кожа
  • Нежно почистване
  • Нежна грижа

Често се купува заедно с Lavera Basis Sensitiv Крем, 150 мл

TAOASIS Сапун за ръце с лавандула, 250 мл € 8,09 (€ 32,36 / л)
Lavera Basis Sensitiv Крем, 150 мл € 5,39 (€ 35,93 / л)
Обща цена: € 13,48
Описание

Меката формула на този сапун за ръце почиства особено нежно, като същевременно обгръща сетивата с ароматен аромат на лавандула.

Арт.-№: XDK-TAO-1123366
Съдържание: 250 мл
EAN: 4025121123366
Марка: TAOASIS
Консистенция на сапуна: Течни
Консистенция / форма на дозировка: Течност
Видове продукти: Сапуни
Тип кожа: За всички типове кожа
Характеристики: Веган
Аромати: Лавандула
Сертификати: Demeter
Инструкции за съхранение: Съхранявайте на хладно, сухо и защитено от светлина място
Вид на опаковката: Шишенце с помпа
Съставки (INCI)

Aqua, Lavanda Angustifolia Flower Water, Potassium Cocoate, Alcohol Denat, Coco Glucoside, Parfum[1], Glycerin[1], Xanthan Gum, Aloe Barbadensis Leaf Juice[1], Glyceryl Caprylate, Lactic Acid, Linalool, Geraniol, Limonene

  1. от контролирано биологично земеделие
Бележка от производителя
Законова гаранция & данни за производителя
Законова гаранция: Най-малко две години законова гаранция за съответствие с договора за стоки, продавани в Европейския съюз.

Допълнителна информация: https://europa.eu/youreurope/гаранции

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за TAOASIS Сапун за ръце с лавандула

Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder