Terra Naturi Хидратиращ крем за лице 24 ч. Sensitive, 50 мл

Особено нежна грижа за сутрин и вечер

€ 2,29

(€ 45,80 / л, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 50 мл

В наличност от 06. октомври

Защо отнема повече време?

Защо отнема повече време? Този продукт в момента не е в наличност, но ще бъде доставен скоро. Можете да направите директна поръчка - продуктът ще ви бъде изпратен веднага след като пристигне на склад. Затворете бележката

Доставка до понеделник, 12. октомври

България: Безплатна стандартна доставка от € 69,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • За чувствителна кожа
  • Интензивно хидратира
  • С нежни био растителни масла

Често се купува заедно с Terra Naturi Интензивен серум, 30 мл

Terra Naturi Хидратиращ крем за лице 24 ч. Sensitive, 50 мл € 2,29 (€ 45,80 / л)
Terra Naturi Интензивен серум, 30 мл € 3,19 (€ 106,33 / л)
Обща цена: € 5,48
Описание

С хидратиращия крем от линията SENSITIV чувствителните типове кожа се поддържат нежно в ежедневната грижа. Той осигурява интензивна влага, подхранва с подбрана смес от био-растителни масла и по този начин предпазва кожата от загуба на влага.

Приложение: Ежедневно сутрин и вечер нанасяйте върху почистени лице, шия и деколте и масажирайте нежно.

Арт.-№: XOF-MUE-490511
Съдържание: 50 мл
EAN: 2200306464522
Марка: Terra Naturi
Употреба: 24-часова грижа
Консистенция / форма на дозировка: Крем
Видове продукти: Кремове за лице
Тип кожа: Чувствителна кожа
Характеристики: Унисекс, Веган
Сертификати: NaTrue
Съставки (INCI)

Aqua, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil[1], Decyl Oleate, Glyceryl Stearat Citrat, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil[1], Alcohol[1], Coco Glycerides, Cetearylalcohol, Glycerin, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil[1], Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Bisabolol, Tocopherol (Vitamin E), Sodium Levulinate, Xanthan Gum, Citric Acid, Levulinic Acid, Sodium Anisate

  1. от контролирано биологично земеделие
Правна информация
Производител: Femia Cosmetic Vertriebsgesellschaft mbH, Gut Weide 1, 52078, Aachen, Германия, www.femia.de

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за Terra Naturi Хидратиращ крем за лице 24 ч. Sensitive

4,5 от 5 звезди
5 звезди
1 (50%)
4 звезди
1 (50%)
3 звезди
0 (0%)
2 звезди
0 (0%)
1 звезда
0 (0%)

2 оценки

Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder