The Handmade Soap Company Течен сапун за ръце Refill, Лимонова трева и кедър (500 мл)

Refill опаковка за течен сапун от Ирландия

€ 19,09

(€ 38,18 / л, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Аромат: Лимонова трева и кедър

Още 9 броя на склад

Доставка до петък, 09. октомври, ако поръчате до неделя до 23:59 часа.

Отстъпка за количество

  • над 2 само € 18,13 / Брой-5%
  • над 3 само € 17,18 / Брой-10%
  • над 6 само € 15,65 / Брой-18%

България: Безплатна стандартна доставка от € 69,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • Идеален за чувствителна кожа
  • Нежни ароматни нотки
  • За допълване

Често се купува заедно с Biofficina Toscana Solid Shampoo For Curly Hair, 80 г

The Handmade Soap Company Течен сапун за ръце Refill, Лимонова трева и кедър (500 мл) € 19,09 (€ 38,18 / л)
Biofficina Toscana Solid Shampoo For Curly Hair, 80 г € 14,49 (€ 181,13 / кг)
Обща цена: € 33,58
Описание

Този течен сапун за презареждане оставя кожата мека и впечатлява с нежна формула. Подхранващата рецепта от подбрани растителни съставки почиства кожата щадящо и се грижи за околната среда.

Арт.-№: PUR-CHWR24
Съдържание: 500 мл
EAN: 5391520236082
Марка: The Handmade Soap Company
Консистенция на сапуна: Течни
Консистенция / форма на дозировка: Течност
Видове продукти: Сапуни
Тип кожа: Чувствителна кожа
Характеристики: Унисекс
Сертификати: Leaping Bunny, ECOCERT - Cosmos Natural
Съставки (INCI)

Aqua, Ammoniumlaurylsulfat, Betaine, Glycerin, Cocamidopropyl Betaine, Capryloyl/Caproyl Methyl Glucamide, Lauroyl/Myristoyl Methyl Glucamide, Cymbopogon Citratus Leaf Oil, Cedrus Atlantica (Cedarwood) Bark Oil, Pelargonium Graveolens (Rose Geranium) Oil, Pogostemon Cablin Oil, Sodium Citrate, Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid, Citric Acid, Sodium Phytate, Fragrance, Citral, Geraniol, Limonene, Linalool

Законова гаранция & данни за производителя
Производител: The Handmade Soap Company, The Old Mill, Slane Village, C15VEV2, Meath, Ирландия, www.thehandmadesoapcompany.ie
Законова гаранция: Най-малко две години законова гаранция за съответствие с договора за стоки, продавани в Европейския съюз.

Допълнителна информация: https://europa.eu/youreurope/гаранции

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за The Handmade Soap Company Течен сапун за ръце Refill

5,0 от 5 звезди
5 звезди
1 (100%)
4 звезди
0 (0%)
3 звезди
0 (0%)
2 звезди
0 (0%)
1 звезда
0 (0%)

1 оценка

Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder