Töpfer Babycare Skin & Massage Oil, 100 мл

Нежна формула за нежни ласки

€ 5,79

(€ 57,90 / л, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 100 мл

Още 4 броя на склад

Доставка до понеделник, 05. октомври, ако поръчате до понеделник до 23:59 часа.

България: Безплатна стандартна доставка от € 69,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • За чувствителна бебешка кожа
  • Овлажнява
  • С био зехтин

Често се купува заедно с Töpfer Вана с трици Babycare, 150 мл

Töpfer Babycare Skin & Massage Oil, 100 мл € 5,79 (€ 57,90 / л)
Töpfer Вана с трици Babycare, 150 мл € 4,19 (€ 27,93 / л)
Обща цена: € 9,98
Описание

Това масло за грижа и масаж от Töpfer е идеално за грижа на бебето с чудесен масаж. Натуралната формула е идеално допълнена от органичен зехтин и органичен екстракт от пшенични трици. В синергия натуралните съставки развиват интензивни подхранващи свойства и осигуряват на кожата на вашето мъниче ценна хидратация. Чувствителната зона на пелените ще се възползва от почистването с олиото за грижа и масаж, което ще остави кожата кадифено мека.

Арт.-№: XPI-TOE-6037210
Съдържание: 100 мл
EAN: 4006303009845
Марка: Töpfer
Консистенция / форма на дозировка: Масло
Видове продукти: Масла за кожата , Бебешка & Детска козметика
Тип кожа: Чувствителна кожа
Характеристики: Веган
Сертификати: ECOCERT - Cosmos Organic
За кого - бебе и дете: Бебе
Съставки (INCI)

Glycerin Soja Oil[2], Calendula Officinalis Flower Extract[2], Triticum Vulgare (Wheat) Bran Extract[2], Olea Europaea (Olive) Oil[2], Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Tocopherol (Vitamin E), Rosmarinus Officinalis Leaf Extract[2], Tricaprylin, Parfum, Limonene[1]

  1. натурални етерични масла
  2. от контролирано биологично земеделие
Правна информация
Производител: Töpfer GmbH, Heisinger Straße 6, 87463, Dietmannsried, Германия, www.toepfer-babywelt.de

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за Töpfer Babycare Skin & Massage Oil

Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder