Akamuti Kalahari Watermelon Body Moisturiser, 100 мл

Плодово-свежа интензивна грижа за кожата!

€ 22,79 € 23,99 -5%

(€ 227,90 / л, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 100 мл

На склад

Доставка до петък, 09. октомври, ако поръчате до неделя до 23:59 часа.

България: Безплатна стандартна доставка от € 69,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • Богат на Омега киселини
  • Хидратира и тонизира
  • За сияйна и копринено мека кожа

Често се купува заедно с Santé – naturally. Family Душ гел Био-ананас & лимон, 950 мл

Akamuti Kalahari Watermelon Body Moisturiser, 100 мл € 22,79 (€ 227,90 / л)
Santé – naturally. Family Душ гел Био-ананас & лимон, 950 мл € 13,49 (€ 14,20 / л)
Обща цена: € 36,28
Описание

Този крем за тяло Akamuti с дълбоко регенериращо действие е създаден по специална рецепта, екзотична комбинация от богато на омега масло от диня, органичен зехтин екстра върджин и великолепен майски чанг, обогатена с органичен лайм и успокояваща лайка. Истинско пиршество за кожата, то подхранва и овлажнява по плодов, освежаващ и ободряващ начин.

Начин на употреба: Използвайте съвсем малко крем, тъй като е много богат! Нанесете върху тялото и масажирайте нежно до пълното му попиване.

Арт.-№: AKM-KWBM100
Съдържание: 100 мл
EAN: 5060496240316
Марка: Akamuti
Консистенция / форма на дозировка: Масло
Видове продукти: Грижа за тялото
Тип кожа: Взискателна кожа, За всички типове кожа, Суха кожа
Аромати: Свежо, Плодовo
Вид на опаковката: Кутия
Съставки (INCI)

Prunus Dulcis Oil, Prunus Persica Kernel Oil, Citrullus Vulgaris (Watermelon) Seed Oil (Community Traded Kalahari Watermelon), Cera Alba (White Beeswax) Extract[1], Litsea Cubeba (May Chang) Oil, Anthemis Nobilis (Chamomile) Flower Oil, Citrus Aurantifolia Oil, Pelargonium Graveolens (Rose Geranium) Oil, Citral[2], Limonene[2], Linalool[2], Citronellal[2], Geraniol[2]

  1. от биологично земеделие
  2. от натурални етерични масла
Законова гаранция & данни за производителя
Производител: Akamuti Limited, Maes Y Bryn, Llansawel, SA19 7PG, Llandeilo, Великобритания, info@akamuti.co.uk
Упълномощен представител като отговорно лице на ЕС: Oxford Biosciences, OB Oxford Éireann, North Point House Old Mallow Road, T23 AT2P, Cork, Ирландия, safety@oxford.bio, oxfordbiosciences.com
Законова гаранция: Най-малко две години законова гаранция за съответствие с договора за стоки, продавани в Европейския съюз.

Допълнителна информация: https://europa.eu/youreurope/гаранции

Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за Akamuti Kalahari Watermelon Body Moisturiser

16 клиентски рецензии на други езици

3,7 от 5 звезди
5 звезди
8 (36%)
4 звезди
7 (31%)
3 звезди
3 (13%)
2 звезди
1 (4%)
1 звезда
3 (13%)

22 оценки

Все още няма рецензии на български, но 16 рецензии на други езици.