Ayluna Растителна боя за коса Светлокафяво, 100 г

Осигурява обем и подхранва

€ 11,69 € 12,99 -10%

(€ 116,90 / кг, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 100 г

На склад

Доставка до петък, 09. октомври, ако поръчате до неделя до 23:59 часа.

Отстъпка за количество

  • над 6 само € 10,65 / Брой-18%

България: Безплатна стандартна доставка от € 69,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • За светла до средно руса коса
  • Дълготраен и нежен цвят
  • Блестящи и сияещи цветове

Често се купува заедно с Ayluna Растителна боя за коса Тъмно русо, 100 г

Ayluna Растителна боя за коса Светлокафяво, 100 г € 11,69 (€ 116,90 / кг)
Ayluna Растителна боя за коса Тъмно русо, 100 г € 11,69 (€ 116,90 / кг)
Обща цена: € 23,38
Описание

Натуралните растителни бои за коса от Ayluna се състоят от 100% естествени съставки и съдържат много подхранващи билкови екстракти. Естествените цветове оставят структурата на косата непокътната и за ярки цветове и лъскава, обемна коса.

Характеристики:

  • особено подходяща за светло руса до средно руса коса
  • нежна ъм косата
  • без амоняк, пероксиди, резорцин, PEG
  • без аромати и консерванти
Арт.-№: AYL-10065
Съдържание: 100 г
EAN: 4260512460648
Марка: Ayluna
Нюанси: кафяво
Видове продукти: Бои за коса
Тип коса: За всеки тип коса
Характеристики: Halal, Унисекс, Веган
Сертификати: BDIH - Cosmos Organic
Съставки (INCI)

Indigofera Tinctoria (Indigo) Leaf Powder[1], Lawsonia Inermis Leaf Powder[1], Cassia Angustifolia Leaf Powder[1], Bacopa Monnieri Leaf Powder[1], Emblica Officinalis Fruit Powder[1], Coffea Arabica (Coffee) Seed Powder[1], Rubia Cardifolia Root Powder[1], Trigonella Foenum Graecum Seed Powder[1], Hibiscus Rosa Sinensis Flower Powder[1]

  1. от контролирано биологично земеделие
Приложение
Съвети, трикове и любопитни факти
Бележки за растителните бои & прахове за коса
Законова гаранция & данни за производителя
Производител: Ayluna Naturkosmetik GmbH, Fluthamelstr. 1, 31789, Hameln, Германия, info@ayluna.de, www.ayluna.de
Законова гаранция: Най-малко две години законова гаранция за съответствие с договора за стоки, продавани в Европейския съюз.

Допълнителна информация: https://europa.eu/youreurope/гаранции

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за Ayluna Растителна боя за коса Светлокафяво

4 клиентски рецензии на други езици

3,8 от 5 звезди
5 звезди
2 (33%)
4 звезди
2 (33%)
3 звезди
1 (16%)
2 звезди
1 (16%)
1 звезда
0 (0%)

6 оценки

Все още няма рецензии на български, но 4 рецензии на други езици.


Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder