Biofficina Toscana AHA + Rubiox 2.0 Facial Cleanser, 100 мл

Изглаждащо и нежно ексфолиращо почистване за всеки ден

€ 14,39 € 15,99 -10%

(€ 143,90 / л, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 100 мл

Още 7 броя на склад

Доставка до петък, 09. октомври, ако поръчате до неделя до 23:59 часа.

България: Безплатна стандартна доставка от € 69,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • За всички типове кожа
  • Нежно избистря в дълбочина
  • Ексфолиращи свойства
  • Nickel Tested Nickel Tested
  • Веган Веган

Често се купува заедно с Lavera Овлажняващ крем против бръчки Q10 Basis Sensitiv, 50 мл

Biofficina Toscana AHA + Rubiox 2.0 Facial Cleanser, 100 мл € 14,39 (€ 143,90 / л)
Lavera Овлажняващ крем против бръчки Q10 Basis Sensitiv, 50 мл € 10,97 (€ 219,40 / л)
Обща цена: € 25,36
Описание

Възстановяващият почистващ клензер за лице съчетава меки повърхностноактивни вещества на растителна основа с ексфолиращ комплекс от алфахидрокси киселини, за да почисти кожата в дълбочина, но нежно, и да отпуши порите. Подходящ е за всички типове кожа и може да се използва и при пигментни петна. Формулата му е обогатена и с Rubiox® 2.0 от дива роза и органични тоскански плодове и предлага защитни свойства. За гладка, мека и сияйна кожа.

Приложение:

  • Нанесете върху лицето и масажирайте нежно.
  • Оставете за няколко минути и след това изплакнете.
Арт.-№: BTO-0336
Съдържание: 100 мл
EAN: 8003140492775
Марка: Biofficina Toscana
Консистенция / форма на дозировка: Емулсия
Видове продукти: Почистващ препарат за лице
Тип кожа: За всички типове кожа, Уморена кожа
Характеристики: Nickel Tested, Без сулфат, Веган
Аромати: Цветно, Сладко
PAO: 6 месеца
Инструкции за съхранение: Съхранявайте на хладно, сухо и защитено от светлина място
Почистващ продукт за лице (консистенция): Почистващо мляко
Вид на опаковката: Шишенце с помпа
Съставки (INCI)

Aqua, Glycerin, Lauryl Glucoside, Decyl Glucoside, Xanthan Gum, Coco Glucoside, Pca Glyceryl Oleate, Rosa Canina Fruit Extract[1], Rubus Idaeus Fruit Juice[1], Ribes Nigrum (Black Currant) Juice[1], Citrus Lemon Peel Oil, Glyceryl Oleate, Levulinic Acid, Acer Saccharinum (Sugar Maple) Extract, Citric Acid, Tartaric Acid, Lactic Acid, Glucose, Dehydroacetic Acid, Tocopherol (Vitamin E), Sodium Levulinate, Parfum, Benzoic Acid, Benzyl Alcohol

  1. от биологично земеделие
Законова гаранция & данни за производителя
Производител: Biofficina s.r.l, Viale Giuseppe Giusti 273, 55100, Lucca, Италия, www.biofficinatoscana.com/en
Законова гаранция: Най-малко две години законова гаранция за съответствие с договора за стоки, продавани в Европейския съюз.

Допълнителна информация: https://europa.eu/youreurope/гаранции

Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за Biofficina Toscana AHA + Rubiox 2.0 Facial Cleanser

1 клиентска рецензия на друг езики

5,0 от 5 звезди
5 звезди
2 (100%)
4 звезди
0 (0%)
3 звезди
0 (0%)
2 звезди
0 (0%)
1 звезда
0 (0%)

2 оценки

Все още няма рецензии на български, но 1 рецензии на друг език.