Biofficina Toscana Bisabolol 2% + Vitamin E 2%, 30 мл

Регенериращ серум с антиоксиданти

€ 19,99

(€ 666,33 / л, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 30 мл

Още 3 броя на склад

Доставка до четвъртък, 08. октомври, ако поръчате до четвъртък до 23:59 часа.

Отстъпка за количество

  • над 2 само € 18,59 / Брой-7%

България: Безплатна стандартна доставка от € 69,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • За суха и зряла кожа
  • Предпазва от свободните радикали
  • Регенерира и подхранва

Често се купува заедно с Biofficina Toscana Hyaluronic Acid 2% + Peptides 2,5%, 30 мл

Biofficina Toscana Bisabolol 2% + Vitamin E 2%, 30 мл € 19,99 (€ 666,33 / л)
Biofficina Toscana Hyaluronic Acid 2% + Peptides 2,5%, 30 мл € 20,99 (€ 699,67 / л)
Обща цена: € 40,98
Описание

Бисаболол 2% + витамин Е 2% от Biofficina Toscana е концентриран серум за лице с мазна текстура, идеален за суха, зряла кожа или кожа с първи признаци на стареене. Формулата съдържа 2 % бисаболол с успокояващи, облекчаващи раздразненията и защитни свойства, както и 2 % витамин Е с антиоксидантно и защитно действие.

Съставът е обогатен с биологичен екстракт от тоскански боровинки, който по природа е богат на антиоксиданти, както и с оризово и слънчогледово масло с подхранващи и защитни свойства. Растителният хемисквалан и фитосквалан допълват формулата и спомагат кожата да остане мека, хидратирана и копринено гладка. Богатата, мазна консистенция осигурява грижа и е особено подходяща за вечерна грижа. При редовна употреба кожата изглежда подхранена, мека и сияйна. Ароматът притежава приятни нотки на горски плодове.

Основни характеристики

  • За суха, зряла кожа или кожа с първи признаци на стареене
  • Съдържа 2 % бисаболол
  • Съдържа 2 % витамин Е
  • С биологичен екстракт от тоскански боровинки
  • С оризово и слънчогледово масло, хемисквалан и фитосквалан
  • Антиоксидантно, успокояващо, подхранващо и защитно действие
  • Помага кожата да остане мека, хидратирана и сияйна
  • Мазна, подхранваща текстура – идеална и като вечерна грижа

Начин на употреба

Нанесете върху лицето, шията и деколтето и масажирайте нежно, докато се абсорбира напълно. Може да се използва самостоятелно или в комбинация с други продукти за грижа за лицето, в зависимост от нуждите на кожата. Идеален и за вечерна употреба.

Арт.-№: BTO-0253
Съдържание: 30 мл
EAN: 8003140491785
Марка: Biofficina Toscana
Видове продукти: Серуми
Тип кожа: Зряла кожа, Суха кожа
Характеристики: Nickel Tested, Унисекс, Веган
Аромати: Плодовo
Сертификати: AIAB, Leaping Bunny
Съставки (INCI)

Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, C13‐15 Alkane, Caprylic/Capric Triglyceride, Dicaprylyl Ether, Oryza Sativa (Rice) Bran Oil, Squalen, Ethylhexyl Palmitate, Bisabolol, Tocopherol (Vitamin E), Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Vaccinium Myrtillus Fruit/Leaf Extract[1], Parfum, Hexyl Cinnamal, Hydroxy Citronellal

  1. от контролирано биологично земеделие
За серумите
Правна информация
Производител: Biofficina s.r.l, Viale Giuseppe Giusti 273, 55100, Lucca, Италия, www.biofficinatoscana.com/en

Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за Biofficina Toscana Bisabolol 2% + Vitamin E 2%

2 клиентски рецензии на други езици

4,5 от 5 звезди
5 звезди
1 (50%)
4 звезди
1 (50%)
3 звезди
0 (0%)
2 звезди
0 (0%)
1 звезда
0 (0%)

2 оценки

Все още няма рецензии на български, но 2 рецензии на други езици.