Biofficina Toscana Hyaluronic Acid 2% + Peptides 2,5%, 30 мл

Хидратиращ и изпълващ серум за лице

€ 18,89 € 20,99 -10%

(€ 629,67 / л, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 30 мл

Още 8 броя на склад

Доставка до петък, 09. октомври, ако поръчате до неделя до 23:59 часа.

България: Безплатна стандартна доставка от € 69,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • За матова, уморена и зачервена кожа
  • Подобрява еластичността
  • С освежаваща гел текстура

Често се купува заедно с Biofficina Toscana Antioxidant Facial Emulsion, 50 мл

Biofficina Toscana Hyaluronic Acid 2% + Peptides 2,5%, 30 мл € 18,89 (€ 629,67 / л)
Biofficina Toscana Antioxidant Facial Emulsion, 50 мл € 19,34 (€ 386,80 / л)
Обща цена: € 38,23
Описание

Този овлажняващ и плътен серум се състои от най-чистата хиалуронова киселина с молекулно тегло, както и пептиди против стареене. Те проникват дълбоко в кожата, защитават я, стимулират синтеза на колаген и по този начин подобряват нейната еластичност. Органичният слез от Тоскана допълва формулировката и осигурява интензивна хидратация. Серумът съдържа приятно освежаваща гел текстура и осигурява видимо по-стегнат тен, без да го утежнява.

Начин на употреба: Масажирайте лицето, шията и деколтето с нежни движения.

Арт.-№: BTO-0252
Съдържание: 30 мл
EAN: 8003140491778
Марка: Biofficina Toscana
Видове продукти: Серуми
Тип кожа: За всички типове кожа, Раздразнена кожа, Зряла кожа
Характеристики: Nickel Tested, Унисекс, Веган
Сертификати: AIAB, Leaping Bunny
Съставки (INCI)

Aqua, Sodium Hyaluronate, Saccharide Isomerate, Glycerin, Palmitoyl Tripeptide-5, Malva Sylvestris Leaf Extract[1], Betaine, Benzyl Alcohol, Sodium Levulinate, Proline, Sodium Anisate, Serin, Inositol, Citricacid, Sodium Citrate, Sodium Benzoate

  1. от контролирано биологично земеделие
За серумите
Законова гаранция & данни за производителя
Производител: Biofficina s.r.l, Viale Giuseppe Giusti 273, 55100, Lucca, Италия, www.biofficinatoscana.com/en
Законова гаранция: Най-малко две години законова гаранция за съответствие с договора за стоки, продавани в Европейския съюз.

Допълнителна информация: https://europa.eu/youreurope/гаранции

Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за Biofficina Toscana Hyaluronic Acid 2% + Peptides 2,5%

6 клиентски рецензии на други езици

4,3 от 5 звезди
5 звезди
7 (58%)
4 звезди
3 (25%)
3 звезди
1 (8%)
2 звезди
0 (0%)
1 звезда
1 (8%)

12 оценки

Все още няма рецензии на български, но 6 рецензии на други езици.