English Tea Shop „Botanicals for Gin Set“ – био подаръчна кутия с подправки за джин, 12 пакетчета чай (24 г)

Придава на вашия джин онова специално нещо

€ 13,09

(€ 545,42 / кг, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 12 пакетчета чай

На склад

Доставка до петък, 09. октомври, ако поръчате до неделя до 23:59 часа.

България: Безплатна стандартна доставка от € 69,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • Идеален за приготвяне на джин
  • Необичайни вкусови комбинации
  • 3 различни сорта

Често се купува заедно с English Tea Shop Био класическа колекция чай, 12 пакетчета чай (по 24 g) (288 г)

English Tea Shop „Botanicals for Gin Set“ – био подаръчна кутия с подправки за джин, 12 пакетчета чай (24 г) € 13,09 (€ 545,42 / кг)
English Tea Shop Био класическа колекция чай, 12 пакетчета чай (по 24 g) (288 г) € 11,99 (€ 41,63 / кг)
Обща цена: € 25,08
Описание

С подаръчния комплект Botanicals for Gin ще изживеете три вълнуващи вкусови варианта, за да издигнете своя джин на ново ниво. Използват се само прясно набрани подправки и плодове от устойчив биологичен произход. Благодарение на предварително дозирани пирамидални пакетчета приготвянето е бързо и лесно.

Включени са следните видове чай:

  • 4 x портокал, канела & джинджифил
  • 4 x ябълка, шипка & червена боровинка
  • 4 x зелен чай, ябълка & жасмин

Идеален подарък за любители на джин или за следващото ви парти!

Арт.-№: XPI-ETS-64855
Съдържание: 24 г
EAN: 680275064855
Марка: English Tea Shop
Консистенция / форма на дозировка: Чай в пакетче
Характеристики: Веган
Сертификати: Fair Trade
Съдържание (чай): Чай на пакетчета
Съдържание

38 % Канела[1], 29 % Джинджифил[1], 15 % портокалови кори[1], 15 % лимонова кора[1], 3 % Nelken[1]

  1. от контролирано биологично земеделие

39 % ябълка[1], 34 % Хибискус[1], 19 % шипка[1], 2 % Cranberry[1], 2 % малини[1], 2 % ягоди[1], 2 % Schwarze Johannisbeere[1]

  1. от контролирано биологично земеделие

38 % Хибискус[1], 28 % зелен чай[1], 19 % ябълка[1], 12 % портокалови кори[1], 2 % Розови цветове[1], 1 % цветя от жасмин[1]

  1. от контролирано биологично земеделие
Законова гаранция & данни за производителя
Отговорна компания за храни: Royal Nature GmbH & Co KG, Langenscheid 2-6, 58553, Halver, Германия, www.royal-nature.de
Законова гаранция: Най-малко две години законова гаранция за съответствие с договора за стоки, продавани в Европейския съюз.

Допълнителна информация: https://europa.eu/youreurope/гаранции

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за English Tea Shop „Botanicals for Gin Set“ – био подаръчна кутия с подправки за джин

Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder