Evolve Organic Beauty Hyaluronic Hydrating Shampoo, 250 мл

Нежно почистване и интензивна хидратация за косата

€ 19,09

(€ 76,36 / л, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 250 мл

На склад

Доставка до четвъртък, 08. октомври, ако поръчате до четвъртък до 23:59 часа.

Отстъпка за количество

  • над 2 само € 18,13 / Брой-5%
  • над 3 само € 17,18 / Брой-10%
  • над 6 само € 15,65 / Брой-18%

България: Безплатна стандартна доставка от € 69,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • За нормална до суха коса
  • Особено нежна и подхранваща
  • По-лесна за разресване

Често се купува заедно с Biofficina Toscana Active Conditioner Concentrate, 200 мл

Evolve Organic Beauty Hyaluronic Hydrating Shampoo, 250 мл € 19,09 (€ 76,36 / л)
Biofficina Toscana Active Conditioner Concentrate, 200 мл € 13,89 (€ 69,45 / л)
Обща цена: € 32,98
Описание

Този растителен Hyaluronic Hydrating Shampoo предлага идеално почистване за суха и дехидратирана коса. Формулата разчита на силата на нискомолекулната хиалуронова киселина, която прониква дълбоко в структурата на косъма, за да задържа дълготрайно влагата и да поддържа естествената еластичност от корените до върховете. Иновативен подхранващ полимер на растителна основа от гуар видимо изглажда повърхността на косата, като улеснява разплитането и ефективно намалява накъсването. Комбинацията от ароматен розмарин и подбрани растителни екстракти почиства нежно скалпа и освежава сетивата при всяка употреба.

  • идеален за суха, чуплива и дехидратирана коса
  • осигурява дълбока хидратация
  • растителният гуар полимер улеснява разресването
  • екстрактът от розмарин освежава скалпа и сетивата
  • оставя косата мека, гладка и с естествен блясък
  • изцяло растителни съставки без утежняващи остатъци

Начин на употреба:

  • Масажирайте върху мокра коса и скалп.
  • Изплакнете обилно.
  • При необходимост повторете.
Арт.-№: GVE-EB644
Съдържание: 250 мл
EAN: 5060200047644
Марка: Evolve Organic Beauty
Консистенция / форма на дозировка: Течност
Видове продукти: шампоани
Тип коса: Нормална коса, Увредена коса, Суха коса
Характеристики: Унисекс, Веган
Аромати: розмарин
Сертификати: Leaping Bunny, UK Vegan Society, ECOCERT - Cosmos Organic
Инструкции за съхранение: Съхранявайте на хладно, сухо и защитено от светлина място
Характеристики на аромата: ободряващо
Вид на опаковката: Шишенце с помпа
Съставки (INCI)

Aqua, Sodium Coco­ Sulfate, Caprylyl/Capryl Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Citrus Aurantium Dulcis Peel Oil[1], Gluconolactone, Sodium Hyaluronate, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Aloe Barbadensis Leaf Powder[1], Rosmarinus Officinalis Leaf Oil[1], Pelargonium Graveolons (Geranium) Flower Oil[1], Vetiveria Zizanioides Root Oil[1], Lavandula Angustifolia Oil[1], Sodium Chloride, Citric Acid, Sodium Benzoate, Glyceryl Oleate, Coco Glucoside, Sodium Gluconate, Tocopherol (Vitamin E), Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Limonene, Linalool, Pinene, Linalyl Acetate, Citronellol

  1. съставки от контролирано биологично земеделие
Законова гаранция & данни за производителя
Производител: Good Ventures Ltd., 5 Handley Page Way, AL2 2DQ, St Albans, Великобритания, goodventures.co.uk
Упълномощен представител като отговорно лице на ЕС: Good Ventures EU, 208 Botanic Avenue, Glasnevin, D09 YP49, Dublin, Ирландия, goodventures.co.uk
Законова гаранция: Най-малко две години законова гаранция за съответствие с договора за стоки, продавани в Европейския съюз.

Допълнителна информация: https://europa.eu/youreurope/гаранции

Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за Evolve Organic Beauty Hyaluronic Hydrating Shampoo