Gyada Cosmetics Масло за премахване на грим, 100 мл

Нежно и ефективно почистване с масло от жожоба и слез

€ 8,99 € 9,99 -10%

(€ 89,90 / л, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 100 мл

На склад

Доставка до петък, 09. октомври, ако поръчате до неделя до 23:59 часа.

България: Безплатна стандартна доставка от € 69,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • За всички типове кожа
  • Премахва замърсяванията и грима
  • Нежно и задълбочено
  • Идеално за двойно почистване
  • AIAB AIAB
  • Nickel Tested Nickel Tested
  • Веган Веган

Често се купува заедно с Gyada Cosmetics Мляко за почистване, 400 мл

Gyada Cosmetics Масло за премахване на грим, 100 мл € 8,99 (€ 89,90 / л)
Gyada Cosmetics Мляко за почистване, 400 мл € 13,49 (€ 33,73 / л)
Обща цена: € 22,48
Описание

Лекият Масло за премахване на грим с масло от жожоба и малва нежно, но ефективно премахва грима и замърсяванията. То е особено нежно и подходящо за почистване на очите и миглите. Това го прави идеално за двойно почистване.

Начин на употреба: Масажирайте върху суха кожа, след което измийте с гел за измиване и изплакнете.

Арт.-№: GYA-GC165
Съдържание: 100 мл
EAN: 8054609982733
Марка: Gyada Cosmetics
Консистенция / форма на дозировка: Масло
Видове продукти: Премахване на грима
Тип кожа: За всички типове кожа
Характеристики: Nickel Tested, Веган
Сертификати: AIAB
PAO: 6 месеца
Инструкции за грижа: Избягвайте контакт с очите и при необходимост изплакнете обилно с вода, Не поглъщайте / не пийте, Използвайте само външно., Използвайте само върху здрава кожа, Съхранявайте продукта на безопасно място, недостъпно за деца
Инструкции за съхранение: Съхранявайте на хладно, сухо и защитено от светлина място
Вид на опаковката: Шишенце с помпа
Съставки (INCI)

Ethylhexyl Stearate, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Ethylhexyl Palmitate, Glyceryl Citrate/Lactate/Linoleate/Oleate, Agastache Mexicana Flower/Leaf/Stem Extract, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil[1], Centaurea Cyanus Flower Extract, Calendula Officinalis Flower Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Malva Sylvestris Leaf Extract, Cocos Nucifera (Coconut) Oil[1], Guaiazulene, Tocopherylacetat, Undecane, Tridecane, Parfum[2], Tocopherol (Vitamin E)

  1. от биологично земеделие
  2. в съответствие с насоките на AIAB
Законова гаранция & данни за производителя
Производител: GYADA COSMETICS S.R.L., Via Dei Belfiore 71, 95028, Valverde (CT), Италия, info@gyadacosmetics.com, www.gyadacosmetics.com
Законова гаранция: Най-малко две години законова гаранция за съответствие с договора за стоки, продавани в Европейския съюз.

Допълнителна информация: https://europa.eu/youreurope/гаранции

Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за Gyada Cosmetics Масло за премахване на грим