Lavera Pure Beauty Spot Treatment, 15 мл

Надеждна грижа при пъпки и петна

€ 5,99

(€ 399,33 / л, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 15 мл

На склад

Доставка до сряда, 07. октомври, ако поръчате до сряда до 23:59 часа.

Отстъпка за количество

  • над 2 само € 5,69 / Брой-5%
  • над 3 само € 5,39 / Брой-10%

България: Безплатна стандартна доставка от € 69,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • За проблемна и комбинирана кожа
  • Успокояващ ефект
  • Охлажда

Често се купува заедно с Lavera Pure Beauty Изясняващ тоник, 200 мл

Lavera Pure Beauty Spot Treatment, 15 мл € 5,99 (€ 399,33 / л)
Lavera Pure Beauty Изясняващ тоник, 200 мл € 6,99 (€ 34,95 / л)
Обща цена: € 12,98
Описание

Last-Minute-решение за неочаквана поява на пъпки. Гелът против пъпки помага бързо да се отървете от пъпките с органична мента и естествена салицилова киселина. Има охлаждащ ефект, успокоява раздразнената кожа и просто изсушава пъпките. Гелът също се бори с бактериите и предотвратява образуването на нови пъпки.

Начин на употреба:

  • Нанасяйте малко количество върху пъпки всеки ден след почистване или го използвайте като спешна помощ по всяко време.
  • Повторете нанасянето, ако е необходимо.
Арт.-№: LA-115374
Съдържание: 15 мл
EAN: 4021457661107
Марка: Lavera
Lavera: Pure Beauty
Консистенция / форма на дозировка: Гел
Видове продукти: Серуми
Тип кожа: Смесена кожа, Проблемна кожа
Характеристики: Унисекс, Веган
Сертификати: NaTrue, UK Vegan Society
Вид на опаковката: Тубичка
Съставки (INCI)

Aqua, Alcohol Denat, Glycerin, Caprylic/Capric Triglyceride, Caolin Clay, Cetearylalcohol, Crambe Abyssinica Seed Oil, Glyceryl Stearat Citrat, Bentonite, Zinc Lactate, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter[2], Glyceryl Stearate, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil[2], Helianthus Annuus (Sunflower) Hybrid Oil[2], Zinc Pca, Salicylic Acid, Mentha Piperita Leaf Extract[2], Hypericum Perforatum Flower/Leaf/Stem Extract[2], Anthyllis Vulneraria (Woundwort) Extract[2], Salix Alba (Willow) Bark Extract, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Glyceryl Undecylenate, Xanthan Gum, Levulinic Acid, Sodium Levulinate, Papain, Sodium Hydroxyde, Tocopherol (Vitamin E), Lactic Acid, Parfum[1], Linalool[1], Limonene[1], Citrus Aurantium Peel Oil[1], Benzyl Salicylate[1], Mentha Viridis (Spearmint) Leaf Oil[1], Carvone[1], Menthol[1], Mentha Piperita Oil[1], Citronellol[1], Vanillin[1], Pinene[1], Terpineol[1], Geraniol[1], Citral[1], Beta-Caryophyllene[1], Camphor[1]

  1. натурални етерични масла
  2. от контролирано биологично земеделие
Забележка на производителя
Правна информация
Производител: Laverana GmbH & Co. KG, Am Weingarten 4, 30974, Wennigsen, Германия, www.lavera.de/impressum

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за Lavera Pure Beauty Spot Treatment

12 клиентски рецензии на други езици

4,1 от 5 звезди
5 звезди
11 (52%)
4 звезди
5 (23%)
3 звезди
2 (9%)
2 звезди
3 (14%)
1 звезда
0 (0%)

21 оценки

Все още няма рецензии на български, но 12 рецензии на други езици.


Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder