Lavera Re-Energizing Sleeping Cream, 50 мл

За лъчезарен и свеж тен с 5in1 Over-Night ефект!

€ 13,19

(€ 263,80 / л, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 50 мл

В наличност от 20. октомври

Защо отнема повече време?

Защо отнема повече време? Този продукт в момента не е в наличност, но ще бъде доставен скоро. Можете да направите директна поръчка - продуктът ще ви бъде изпратен веднага след като пристигне на склад. Затворете бележката

Доставка до понеделник, 26. октомври

Отстъпка за количество

  • над 2 само € 12,53 / Брой-5%
  • над 3 само € 11,87 / Брой-10%

България: Безплатна стандартна доставка от € 69,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • За по-зряла кожа
  • Изглажда и хидратира
  • Възстановява и регенерира
  • За борба с признаците на умора

Често се купува заедно с Lavera Овлажняващ крем против бръчки Q10 Basis Sensitiv, 50 мл

Lavera Re-Energizing Sleeping Cream, 50 мл € 13,19 (€ 263,80 / л)
Lavera Овлажняващ крем против бръчки Q10 Basis Sensitiv, 50 мл € 12,19 (€ 243,80 / л)
Обща цена: € 25,38
Описание

По време на сън собствената регенерация на организма е в разгара си, така че щетите от деня, могат да бъдат възстановени отново. Регенериращият крем за сън от lavera подкрепя нашите кожни клетки със своя 5в1 ефект за през нощта. Признаците на умора се намаляват, като кремът едновременно хидратира кожата интензивно, като по този начин гарантира свеж, спокоен и сияен тен на сутринта

5in1 Over-Night Effect:

  • подпомага естественото обновяване на клетките
  • съживява тена
  • бори се с признаците на умора
  • осигурява интензивна хидратация
  • изглажда тена

Начин на употреба: Нанасяйте вечер върху почистена кожа на лицето, шията и деколтето и масажирайте нежно с кръгови движения.

Арт.-№: LA-114751
Съдържание: 50 мл
EAN: 4021457658268
Марка: Lavera
Употреба: Нощни кремове за лицето
Консистенция / форма на дозировка: Крем
Видове продукти: Кремове за лице
Тип кожа: Взискателна кожа, Зряла кожа
Характеристики: Унисекс, Веган
Сертификати: NaTrue, UK Vegan Society
Вид на опаковката: Бурканче
Съставки (INCI)

Aqua, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil[1], Glycerin Soja Oil[1], Alcohol Denat, Squalen, Glycerin, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil[1], Cetearylalcohol, Potassium Cetyl Phosphate, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter[1], Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil[1], Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice Powder[1], Vitis Vinifera Fruit Extract[1], Sodium Hyaluronate, Cichorium Intybus (Chicory) Root Extract, Hydrogenated Palm Glycerides, Sodium Hydroxyde, Magnesium Gluconate, Algae, Maltose, Glucose Glutamate, Tocopherylacetat, Levulinic Acid, Xanthan Gum, Hydrogenated Lecithin, Sodium Levulinate, Hydrolyzed Xanthomonas Campestris Polysaccharide, Biosaccharide Gum-1, Glyceryl Caprylate, Brassica Campestris Sterols, Tocopherol (Vitamin E), Lactic Acid, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Ascorbyl Palmitate (Vitamin C), Sodium Anisate, Sodium Stearoyl Glutamate, Myristyl Myristate, Parfum[2], Limonene[2], Geraniol[2], Citral[2], Linalool[2], Cumarin[2]

  1. от контролирано биологично земеделие
  2. от натурални етерични масла
Забележка на производителя
Аксесоари
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Правна информация
Производител: Laverana GmbH & Co. KG, Am Weingarten 4, 30974, Wennigsen, Германия, www.lavera.de/impressum

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

1 рецензия на български за Lavera Re-Energizing Sleeping Cream

245 клиентски рецензии на други езици

4,2 от 5 звезди
5 звезди
210 (52%)
4 звезди
108 (27%)
3 звезди
51 (12%)
2 звезди
19 (4%)
1 звезда
11 (2%)

399 оценки
1 клиентска рецензия на български
245 клиентски рецензии на други езици

Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder