Leo & Lilo Годишна колекция "Малък поздрав", Danke für alles (камелия) (20 мл)

Чудесно внимание за близките хора!

€ 3,60 € 3,79 -5%

(€ 180,00 / л, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Design: Danke für alles (камелия)

На склад

Доставка до петък, 09. октомври, ако поръчате до неделя до 23:59 часа.

Отстъпка за количество

  • над 6 само € 3,41 / Брой-10%

България: Безплатна стандартна доставка от € 69,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • Интензивна грижа за суха кожа
  • В много различни мотиви
  • Добри думи за всеки повод
  • Атрактивно опаковани
  • Унисекс Унисекс

Често се купува заедно с Leo & Lilo Годишна колекция "Малък поздрав", Благодаря (Божур) (20 мл)

Leo & Lilo Годишна колекция "Малък поздрав", Danke für alles (камелия) (20 мл) € 3,60 (€ 180,00 / л)
Leo & Lilo Годишна колекция "Малък поздрав", Благодаря (Божур) (20 мл) € 3,79 (€ 189,50 / л)
Обща цена: € 7,39
Описание

С този продукт от Leo & Lilo винаги ще намерите точните думи за близките си хора. Голям избор от различни мотиви, опаковани по прекрасен начин!

  • Поздравления/Благодаря/За теб, Happy 2020: Съдържа крем за ръце с божур, особено подходящ за сухи ръце.
  • Поздрави/Честит рожден ден: Кремът за ръце с камелия поддържа и снабдява кожата с достатъчно влага.
  • С много обич: Съдържа маска за крака и ръце с лавандула, която регенерира и поддържа стресираната кожа.
Арт.-№: LELI-228-N
Съдържание: 20 мл
EAN: 4260374742289
Марка: Leo & Lilo
Видове продукти: Грижа за ръцете
Тип кожа: Суха кожа
Характеристики: Унисекс
Съставки (INCI)

Aqua, Oleic/ Linoleic/Linolenic Polyglycerides, Glycerin Soja Oil[1], Cetearylalcohol, Glycerin, Undecane, Clycearyl Olivate, Tridecane, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter[1], Camelia Oleifera Seed Oil[1], Distarch Phosphate, Cera Alba (White Beeswax) Extract, Sorbitan Olivate, Camellia Japonica Flower Extract, Sodium Cetearyl Sulfate, Tocopherol (Vitamin E), Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil[1], Parfum[2], Xanthan Gum, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Lactic Acid, Citricacid

  1. от контролирано биологично земеделие
  2. от натурални етерични масла
Законова гаранция & данни за производителя
Производител: Leo und Lilo GmbH, Siebengebirgsstraße 84, 53229, Bonn, Германия, info@leoundlilo.de, www.leoundlilo.de
Законова гаранция: Най-малко две години законова гаранция за съответствие с договора за стоки, продавани в Европейския съюз.

Допълнителна информация: https://europa.eu/youreurope/гаранции

Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за Leo & Lilo Годишна колекция "Малък поздрав"

2 клиентски рецензии на други езици

4,9 от 5 звезди
5 звезди
6 (85%)
4 звезди
1 (14%)
3 звезди
0 (0%)
2 звезди
0 (0%)
1 звезда
0 (0%)

7 оценки

Все още няма рецензии на български, но 2 рецензии на други езици.