Optima Naturals Крем Colours of Life Emofresh Creme 33%, 100 мл

Ревитализираща грижа за тялото

€ 15,29 € 16,99 -10%

(€ 152,90 / л, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 100 мл

Още 8 броя на склад

Доставка до петък, 09. октомври, ако поръчате до неделя до 23:59 часа.

България: Безплатна стандартна доставка от € 69,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • Идеален при отоци и раздразнения
  • Има охлаждащ и успокояващ ефект
  • Попива бързо
  • Веган & тестван за никел
  • Nickel Tested Nickel Tested
  • Унисекс Унисекс
  • Веган Веган

Често се купува заедно с Bioturm 10% Лосион Урея №6, 200 мл

Optima Naturals Крем Colours of Life Emofresh Creme 33%, 100 мл € 15,29 (€ 152,90 / л)
Bioturm 10% Лосион Урея №6, 200 мл € 16,19 (€ 80,95 / л)
Обща цена: € 31,48
Описание

Този естествен крем е идеален за реактивиране на тялото при стресови ситуации. Съдържа 33% функционални съставки от конските кестени, чиито семена и кори съдържат Aescin, деконгестант. Формулата е допълнително обогатена с освежаващ ментол и витамин Е.

Може да се използва при сърбеж поради различни причини за успокояване и облекчаване на зоната.

Начин на употреба:

  • Внимателно масажирайте по желаните зони.

  • веган
  • тестван за никел
  • биологично контролиран продукт
  • без алкохол
  • без силикони, парабени, вазелин или ГМО
Арт.-№: OTN-COLC1003
Съдържание: 100 мл
EAN: 8052432436317
Марка: Optima Naturals
Видове продукти: Специална грижа
Тип кожа: За всички типове кожа
Характеристики: Nickel Tested, Унисекс, Веган
Съставки (INCI)

Aloe Barbadensis Leaf Juice, Aqua, Caprylic/Capric Triglyceride, Ethylhexyl Palmitate, Aesculus Hippocastanum (Horse Chestnut) Seed Extract, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Glyceryl Stearat Citrat, Cetearylalcohol, Glyceryl Stearate Se, Glycerin, Aesculus Hippocastanum (Horse Chestnut) Leaf Extract, Benzyl Alcohol, Menthol, Phenoxyethanol, Tocopherylacetat, Xanthan Gum, Camphor, Ethylhexylglycerin, Lecithin, Sodium Hydroxyde, Tocopherol (Vitamin E), Ascorbyl Palmitate (Vitamin C), Citricacid, Parfum

Законова гаранция & данни за производителя
Производител: Optima Naturals Srl, Via Sempione 124, 21029, Vergiate, Италия, info@optimanaturals.net
Законова гаранция: Най-малко две години законова гаранция за съответствие с договора за стоки, продавани в Европейския съюз.

Допълнителна информация: https://europa.eu/youreurope/гаранции

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за Optima Naturals Крем Colours of Life Emofresh Creme 33%

Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder