Santé – naturally. Шампоан Simply Sensitive Shampoo, 950 мл

Нежно почистване на косата с веган PDRN, пантенол & пробиотици

Ново в магазина!

€ 13,99

(€ 14,73 / л, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 950 мл

На склад

Доставка до четвъртък, 08. октомври, ако поръчате до вторник до 23:59 часа.

Отстъпка за количество

  • над 2 само € 13,29 / Брой-5%
  • над 3 само € 12,59 / Брой-10%
  • над 6 само € 11,47 / Брой-18%

България: Безплатна стандартна доставка от € 69,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • За чувствителен скалп
  • Нежна формула
  • Овлажнява
  • Без алкохол и аромат

Често се купува заедно с Santé – naturally. Family Душ гел Био-ананас & лимон, 950 мл

Santé – naturally. Шампоан Simply Sensitive Shampoo, 950 мл € 13,99 (€ 14,73 / л)
Santé – naturally. Family Душ гел Био-ананас & лимон, 950 мл € 13,49 (€ 14,20 / л)
Обща цена: € 27,48
Описание

Този продукт Шампоан Simply Sensitive Shampoo предлага особено нежно почистване за чувствителен скалп. Неговата мека формула запазва естествения баланс на скалпа и го оставя с усещане за релаксация и грижа. Фино подбрана комбинация от микроводорасли-PDRN, хидратиращ пантенол и ферментирани пробиотици защитава косата с всяко измиване.

Всички основни характеристики на продукта:

  • за чувствителен скалп
  • нежно почистване
  • хидратиращ и балансиращ
  • с микроводорасли-PDRN (полидезоксирибонуклеотид), пантенол и пробиотици на ферментационна основа
  • веган, без аромат, без алкохол и без силикон
Арт.-№: LOGO-40816
Съдържание: 950 мл
EAN: 4025089009436
Марка: Santé – naturally.
Highlights: Новости
Консистенция / форма на дозировка: Течност
Видове продукти: шампоани
Тип коса: Чувствителен скалп
Характеристики: без алкохол, Унисекс, Без аромат, Веган
Аромати: Неутрален аромат
Сертификати: BDIH - Cosmos Natural
PAO: 6 месеца
Инструкции за съхранение: Съхранявайте на хладно, сухо и защитено от светлина място
Вид на опаковката: Шишенце, Шишенце с помпа
Съставки (INCI)

Aqua, Sodium Coco­ Sulfate, Lauryl Glucoside, Coco Glucoside, Glycerin, Citric Acid, Maris Sal, Hydrogenated Vegetable Oil, Disodium Cocoyl Glutamate, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Cocamidopropyl Betaine, Glyceryl Oleate, Lactococcus Ferment Lysate, Sodium Cocoyl Glutamat, Panthenol, Phytic Acid, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice Powder[1], Chlorella Vulgaris Extract, Lactic Acid, Sodium Chloride, Sodium Dna, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate

  1. от контролирано биологично земеделие
Забележка от производителя
Правна информация
Производител: LOGOCOS Naturkosmetik GmbH & Co. KG, Zur Kräuterwiese 6, 31020, Salzhemmendorf, Германия, post@logocos.de, www.logocos.de

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за Santé – naturally. Шампоан Simply Sensitive Shampoo

Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder