Terra Naturi Матовo червило, 4 - Charming (4 г)

Перфектният завършек за твоя визия

€ 3,79

(€ 947,50 / кг, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Цвят: 4 - Charming

Още 1 броя на склад

Доставка до петък, 09. октомври, ако поръчате до неделя до 23:59 часа.

България: Безплатна стандартна доставка от € 69,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • С матов ефект
  • С масло от жожоба
  • 100% натурална козметика
  • Унисекс Унисекс

Често се купува заедно с benecos Натурален гланц за устни, Natural Glam (5 мл)

Terra Naturi Матовo червило, 4 - Charming (4 г) € 3,79 (€ 947,50 / кг)
benecos Натурален гланц за устни, Natural Glam (5 мл) € 4,99 (€ 998,00 / л)
Обща цена: € 8,78
Описание

С помощта на слънчогледово и жожоба масло това червило осигурява прекрасно подхранени устни и им придава красив, матов цвят.
Червилото е сертифициран натурален козметичен продукт, който завършва идеално вашата визия!

Арт.-№: XOF-MUE-1600-012-004-01
Съдържание: 4 г
EAN: 2200300104134
Марка: Terra Naturi
Видове продукти: Make Up
Характеристики: Унисекс
Законова гаранция & данни за производителя
Производител: emea Handelsgesellschaft mbH, Wallnerstrasse 3/22, 1010, Wien, Австрия, www.emea-cosmetics.com
Законова гаранция: Най-малко две години законова гаранция за съответствие с договора за стоки, продавани в Европейския съюз.

Допълнителна информация: https://europa.eu/youreurope/гаранции

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за Terra Naturi Матовo червило

24 клиентски рецензии на други езици

4,5 от 5 звезди
5 звезди
20 (66%)
4 звезди
6 (20%)
3 звезди
3 (10%)
2 звезди
1 (3%)
1 звезда
0 (0%)

30 оценки

Все още няма рецензии на български, но 24 рецензии на други езици.


Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder