Tiroler Kräuterhof Био хидролат от розови цветове, 200 мл

Нежна и приятна розова вода за грижа за тялото

€ 24,99

(€ 124,95 / л, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 200 мл

В наличност от 19. октомври

Защо отнема повече време?

Защо отнема повече време? Този продукт в момента не е в наличност, но ще бъде доставен скоро. Можете да направите директна поръчка - продуктът ще ви бъде изпратен веднага след като пристигне на склад. Затворете бележката

Доставка до петък, 23. октомври

България: Безплатна стандартна доставка от € 69,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • За суха, зряла и чувствителна кожа
  • Хидратира
  • Освежава и хармонизира

Често се купува заедно с La Saponaria Attivi Puri Хиалуронова киселина с различно молекулно тегло, 30 мл

Tiroler Kräuterhof Био хидролат от розови цветове, 200 мл € 24,99 (€ 124,95 / л)
La Saponaria Attivi Puri Хиалуронова киселина с различно молекулно тегло, 30 мл € 9,99 (€ 333,00 / л)
Обща цена: € 34,98
Описание

Био хидролат от розови цветове е класика в натуралната козметика и едно от най-старите средства за грижа в света. Получава се чрез щадяща парна дестилация на свежи розови цветове, при която се създава ценен хидролат с деликатен аромат. Като символ на красотата и вътрешната сила „кралицата на цветята“ дарява кожата с ценни водоразтворими растителни вещества. Хидролатът е изключително нежен и е подходящ като спрей за лице, коса или помещение – фин флорален акцент за ежедневната грижа.

Свойства:

  • Идеален за чувствителна и суха кожа
  • За всички типове коса
  • хидратира, освежава и хармонизира
  • 100% чист био дестилат, особено нежен
  • деликатен флорален аромат на свежи рози

Начин на употреба: За лице, тяло, коса или като аромат за помещения.

Арт.-№: TKH-AO-HY-0010
Съдържание: 200 мл
EAN: 9120048250593
Марка: Tiroler Kräuterhof
Вид на растението: Роза
Консистенция / форма на дозировка: Течност
Видове продукти: Натурални води
Тип кожа: Чувствителна кожа, Суха кожа
Тип коса: За всеки тип коса
Характеристики: без алкохол, Веган
Аромати: Роза
Сертификати: Лого на ЕС за биопродукти
Инструкции за съхранение: Съхранявайте на хладно, сухо и защитено от светлина място
Вид на опаковката: стъкло, Спрей бутилка / спрей
Съставки (INCI)

Rosa Damascena Flower Water

Правна информация
Производител: Tiroler Kräuterhof, Dorfstraße 13, 6212, Eben am Achensee, Австрия, info@tiroler-naturkosmetik.com, www.tiroler-kraeuterhof.com

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за Tiroler Kräuterhof Био хидролат от розови цветове

Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder