Natura Siberica Thick Natural Daurian Масло за тяло, 370 мл

Богата грижа за кожата с ценни масла и екстракти от сибирски растения

€ 20,69 € 22,99 -10%

(€ 55,92 / л, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 370 мл

На склад

Доставка до понеделник, 12. октомври, ако поръчате до понеделник до 23:59 часа.

България: Безплатна стандартна доставка от € 69,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • За суха, изискваща специални грижи кожа
  • Интензивно овлажняваща
  • Подхранващи свойства
  • Осигурява мекота

Често се купува заедно с Natura Siberica Foot Butter, 120 мл

Natura Siberica Thick Natural Daurian Масло за тяло, 370 мл € 20,69 (€ 55,92 / л)
Natura Siberica Foot Butter, 120 мл € 10,16 (€ 84,67 / л)
Обща цена: € 30,85
Описание

Това луксозно масло за тяло поглезва сухата и изтощена кожа с изключително богата формула. Ценни растителни масла и екстракти от диворастящи билки от Сибир се съчетават в едно интензивно подхранващо преживяване за кожата. Мощните, богати на витамини съставки като масло от кедър, шипка и облепиха осигуряват дълготрайна хидратация и подпомагат постигането на гладка кожа. Кремообразната текстура се абсорбира приятно и оставя усещане за кадифена мекота, без да утежнява кожата.

Предимства:

  • идеален за суха и взискателна кожа
  • особено богата текстура
  • придава еластичност
  • интензивно хидратираща и подхранваща
Арт.-№: NS-20413
Съдържание: 370 мл
EAN: 4744183010505
Марка: Natura Siberica
Консистенция / форма на дозировка: Масло
Видове продукти: Грижа за тялото
Тип кожа: Взискателна кожа, Суха кожа
Характеристики: Унисекс
Сертификати: ICEA
Инструкции за съхранение: Съхранявайте на хладно, сухо и защитено от светлина място
Вид на опаковката: Картонена кутия, Бурканче
Съставки (INCI)

Aqua, Isopropyl Palmitate, Stearic Acid, Cetyl Palmitate, Glycerin, Tocopherol (Vitamin E), Xanthan Gum, Potassium Hydroxide, Panax Ginseng Root Extract[1], Pinus Pumila Needle Extract, Rosa Canina Fruit Extract[1], Pinus Sibirica Seed Oil Polyglyceryl-6 Esters, Aquilegia Sibirica Extract, Rhodiola Rosea Root Extract, Crepis Sibirica Extract Wh, Hippophae Rhaimnoides Fruit Oil[1], Citrus Medica Limonum Peel Oil[1], Rosmarinus Officinalis Leaf Oil[1], Benzyl Alcohol, Glyceryl Undecylenate, Limonene[2], Citral[2]

  1. от биологично земеделие
  2. от натурални етерични масла
Изявление на производителя относно войната между Русия и Украйна
Законова гаранция & данни за производителя
Производител: Eurobio Lab OÜ, Leiva 5, 12618, Tallinn, Естония, www.eurobiolab.com
Законова гаранция: Най-малко две години законова гаранция за съответствие с договора за стоки, продавани в Европейския съюз.

Допълнителна информация: https://europa.eu/youreurope/гаранции

Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

1 рецензия на български за Thick Natural Daurian Масло за тяло

30 клиентски рецензии на други езици

4,7 от 5 звезди
5 звезди
41 (77%)
4 звезди
8 (15%)
3 звезди
3 (5%)
2 звезди
1 (1%)
1 звезда
0 (0%)

53 оценки
1 клиентска рецензия на български
30 клиентски рецензии на други езици