Weleda Youth Power Night Cream, 40 мл

Подмладяване с концентрирана растителна сила

€ 20,69 € 22,99 -10%

(€ 517,25 / л, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 40 мл

В наличност от 20. октомври

Защо отнема повече време?

Защо отнема повече време? Този продукт в момента не е в наличност, но ще бъде доставен скоро. Можете да направите директна поръчка - продуктът ще ви бъде изпратен веднага след като пристигне на склад. Затворете бележката

Доставка до понеделник, 26. октомври

България: Безплатна стандартна доставка от € 69,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • За зряла кожа над 40-годишна възраст
  • Намалява дълбочината на бръчките
  • Хидратира и активира

Често се купува заедно с Weleda Youth Power Day Cream, 40 мл

Weleda Youth Power Night Cream, 40 мл € 20,69 (€ 517,25 / л)
Weleda Youth Power Day Cream, 40 мл € 19,79 (€ 494,75 / л)
Обща цена: € 40,48
Описание

Благодарение на този интензивно подхранващ нощен крем, кожата ви ще се събуди с усещане за чудесна свежест и регенерация. Богатите пептиди от корена на мака и натуралното масло от семена на нар стимулират обновяването на клетките, поддържат стабилен баланс на влага и повишават еластичността на кожата. Това минимизира линиите и бръчките, възстановявайки блясъка на тена ви.

Приложение :
Нанасяйте вечер върху лицето, шията и деколтето след почистване и тонизиране.

Арт.-№: WEL-102343
Съдържание: 40 мл
EAN: 4001638596176
Марка: Weleda
Употреба: Нощни кремове за лицето
Консистенция / форма на дозировка: Крем
Видове продукти: Кремове за лице
Тип кожа: Зряла кожа
Характеристики: Веган
Сертификати: NaTrue
Съставки (INCI)

Aqua, Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil[1], Glycerin, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter[1], Pentylene Glycol, Cetearylalcohol, Cetearyl Glucoside, Alcohol Denat, Hectorite, Macadamia Ternifolia Seed Oil[1], Punica Granatum (Pomegranate) Seed Oil[1], Copernicia Cerifera (Carnauba) Cera, Hydrolyzed Lepdium Meyenii Root[1], Haematococcus Pluvialis Extract, Panicum Miliaceum Seed Extract[1], Olea Europaea (Olive) Leaf Extract[1], Betaine, Citric Acid, Tocopherol (Vitamin E), Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Cetearyl Olivate, Glyceryl Caprylate, Sorbitan Olivate, Sodium Stearoyl Glutamate, Maltodextrin[1], Xanthan Gum, Parfum, Alpha-Terpinene, Benzylbenzoat, Beta-Caryophyllene, Camphor, Cananga Odorata (Ylang Ylang) Oil, Citral, Citrus Aurantium Peel Oil, Coumarin, Geraniol, Geranyl Acetate, Limonene, Linalool, Linalyl Acetate, Pinene, Terpineol, Terpinolene

  1. от биологично земеделие
За линията Нар & Пептиди от мак
Подходящи продукти
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Законова гаранция & данни за производителя
Производител: Weleda AG, Möhlerstraße 3 - 5, 73525, Schwäbisch Gmünd, Германия, www.weleda.de
Законова гаранция: Най-малко две години законова гаранция за съответствие с договора за стоки, продавани в Европейския съюз.

Допълнителна информация: https://europa.eu/youreurope/гаранции

Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за Weleda Youth Power Night Cream

12 клиентски рецензии на други езици

4,0 от 5 звезди
5 звезди
10 (40%)
4 звезди
7 (28%)
3 звезди
7 (28%)
2 звезди
0 (0%)
1 звезда
1 (4%)

25 оценки

Все още няма рецензии на български, но 12 рецензии на други езици.