Weleda vlora Масло за защита на кадифе, 30 мл

Нежна грижа за чувствителната интимна зона

€ 15,29 € 16,99 -10%

(€ 509,67 / л, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 30 мл

На склад

Доставка до петък, 09. октомври, ако поръчате до неделя до 23:59 часа.

България: Безплатна стандартна доставка от € 69,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • Овлажнява
  • Приятелски настроени към микробите
  • Интензивна грижа

Често се купува заедно с Weleda vlora pH балансиращ измиващ продукт, 200 мл

Weleda vlora Масло за защита на кадифе, 30 мл € 15,29 (€ 509,67 / л)
Weleda vlora pH балансиращ измиващ продукт, 200 мл € 8,99 (€ 44,95 / л)
Обща цена: € 24,28
Описание

vlora Масло за защита на кадифе е разработен в сътрудничество с д-р Шийла де Лиз. Той обогатява ежедневието ви с експертна грижа за чувствителните интимни зони и предотвратява усещането за стягане, причинено от сухота.

Арт.-№: WEL-102211
Съдържание: 30 мл
EAN: 4001638581080
Марка: Weleda
Консистенция / форма на дозировка: Масло
Видове продукти: Интимна грижа
Тип кожа: За всички типове кожа
Сертификати: NaTrue
Инструкции за съхранение: Съхранявайте на хладно, сухо и защитено от светлина място
Вид на опаковката: Картонена кутия, Шишенце с помпа
Съставки (INCI)

Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil[1], Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil[1], Ricinus Communis Seed Oil[1], Vaccinium Macrocarpon (Cranberry) Seed Oil[1], Rosa Mosqueta Seed Oil[1], Parfum, Punica Granatum (Pomegranate) Seed Oil[1], Tocopherol (Vitamin E), Anethole, Benzaldehyde, Benzyl Salicylate, Coumarin, Geranyl Acetate, Limonene, Menthol, Pelargonium Graveolons (Geranium) Flower Oil, Pinene, Terpineol, Vanillin

  1. от биологично земеделие
Законова гаранция & данни за производителя
Производител: Weleda AG, Möhlerstraße 3 - 5, 73525, Schwäbisch Gmünd, Германия, www.weleda.de
Законова гаранция: Най-малко две години законова гаранция за съответствие с договора за стоки, продавани в Европейския съюз.

Допълнителна информация: https://europa.eu/youreurope/гаранции

Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за Weleda vlora Масло за защита на кадифе

1 клиентска рецензия на друг езики

5,0 от 5 звезди
5 звезди
1 (100%)
4 звезди
0 (0%)
3 звезди
0 (0%)
2 звезди
0 (0%)
1 звезда
0 (0%)

1 оценка

Все още няма рецензии на български, но 1 рецензии на друг език.